Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre
