Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Action settings
ps: چار امستنې
