Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Enabled
pt: Ativado

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Add action
pt: Adicionar ação

en: Other
pt: Outro

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Action settings
pt: Definições de ações
