Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Other
te: ఇతర

en: Suggestions
te: సూచనలు
