Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت
