Field Widget Actions (1.3.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Insert
ar: أدرج

en: Add action
ar: إضافة إجراء

en: Other
ar: آخر

en: Action settings
ar: اعدادات الاجراءات

en: Plugin ID
ar: معرف الملحق (plugin ID)
