Field Widget Actions (1.3.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Other
ast: Otru
