Field Widget Actions (1.3.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Other
bg: Други

en: cancel
bg: Отказване
