Field Widget Actions (1.3.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Insert
ca: Insereix

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: Other
ca: Altres

en: cancel
ca: Cancela

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Plugin ID
ca: ID del connector
