Field Widget Actions (1.3.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Other
cy: Arall

en: cancel
cy: Diddymu
