Field Widget Actions (1.3.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Insert
da: Indsæt

en: Add action
da: Tilføj handling

en: Other
da: Anden

en: cancel
da: fortryd

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.

en: Suggestions
da: Forslag

en: Button label
da: Knap etiket

en: Action settings
da: Action
