Field Widget Actions (1.3.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Insert
et: Sisesta

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Other
et: Muu

en: cancel
et: katkesta

en: Button label
et: Nupu silt

en: Action settings
et: Toimingute seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID
