Field Widget Actions (1.3.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: Other
eu: Bestea

en: Action settings
eu: Ekintzaren ezarpenak
