Field Widget Actions (1.3.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Insert
fr: Insérer

en: Add action
fr: Ajouter une action

en: Other
fr: Autre

en: cancel
fr: annuler

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: Button label
fr: Étiquette de bouton

en: Action settings
fr: Paramètres d'action

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
