Field Widget Actions (1.3.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: Other
gl: Outro

en: cancel
gl: cancelar

en: Suggestions
gl: Suxerencias
