Field Widget Actions (1.3.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Enabled
he: מופעל

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Insert
he: הוספה

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Other
he: אחר

en: cancel
he: בטל
