Field Widget Actions (1.3.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enabled
id: Aktif

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Add action
id: Tambah tindakan

en: Other
id: Lainnya

en: cancel
id: batal

en: Action settings
id: Pengaturan aksi

en: Plugin ID
id: ID Plugin
