Field Widget Actions (1.3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Insert
is: Setja inn

en: Add action
is: Bæta við aðgerð

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.
