Field Widget Actions (1.3.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Enabled
it: Attivato

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Insert
it: Inserisci

en: Add action
it: Aggiungi azione

en: Other
it: Altro

en: cancel
it: annulla

en: Access denied.
it: Accesso negato.

en: Action settings
it: Impostazioni dell'azione

en: Plugin ID
it: ID del plugin
