Field Widget Actions (1.3.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Enabled
ja: 有効

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Add action
ja: アクションを追加

en: Other
ja: その他

en: cancel
ja: キャンセル

en: Button label
ja: ボタンラベル

en: Action settings
ja: アクションの設定

en: Plugin ID
ja: プラグインID
