Field Widget Actions (1.3.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Other
km: ផ្សេងៗ
