Field Widget Actions (1.3.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು
