Field Widget Actions (1.3.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Other
lt: Kiti

en: cancel
lt: atšaukti

en: Action settings
lt: Veiksmų nustatymai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
