Field Widget Actions (1.3.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Insert
lv: Ievietot

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Other
lv: Citi

en: cancel
lv: atcelt
