Field Widget Actions (1.3.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Insert
mn: Оруулах
