Field Widget Actions (1.3.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Add action
ms: Tambah aksi

en: Other
ms: Lain-lain
