Field Widget Actions (1.3.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Insert
pl: Wstaw

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Other
pl: Inne

en: cancel
pl: anuluj

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Button label
pl: Etykieta przycisku

en: Action settings
pl: Ustawienia akcji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
