Field Widget Actions (1.3.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Insert
sk: Vložiť

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Other
sk: Ostatné

en: cancel
sk: zrušiť

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
