Field Widget Actions (1.3.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Insert
sv: Infoga

en: Add action
sv: Lägg till åtgärd

en: Other
sv: Övriga

en: cancel
sv: avbryt

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Button label
sv: Etikett för knapp

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
