Field Widget Actions (1.3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Other
th: อื่นๆ

en: cancel
th: ยกเลิก
