Field Widget Actions (1.3.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Other
ug: باشقا

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر
