Field Widget Actions (1.3.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Insert
uk: Вставити

en: Add action
uk: Додати дію

en: Other
uk: Інше

en: cancel
uk: скасувати

en: Button Label
uk: Позначка Кнопки

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Button label
uk: Мітка кнопки

en: Action settings
uk: Налаштування дії

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
