Field Widget Actions (1.3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Insert
vi: Chèn

en: Other
vi: Khác

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối

en: Suggestions
vi: Các đề nghị
