Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander

en: Suggestions
af: Voorstelle
