Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན
