Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Other
cs: Jiné

en: Action settings
cs: Nastavení akcí
