Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Add action
el: Προσθήκη ενέργειας

en: Other
el: Άλλο

en: Action settings
el: Ρυθμίσεις ενεργειών
