Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia
