Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: ID
fa: شناسه

en: Add action
fa: افزودن عملیات

en: Other
fa: ساير
