Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Gerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað
