Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: ID
hu: Azonosító

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: Other
hu: Egyéb

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Button label
hu: Gombfelirat

en: Action settings
hu: Műveletek beállítása
