Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: ID
mr: आय डी
