Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: ID
ne: परिचय
