Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Add action
ro: Adaugă acţiune

en: Other
ro: Altele

en: Suggestions
ro: Sugestii

en: Button label
ro: Eticheta butonului

en: Action settings
ro: Configurări acțiune
