Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Add action
ru: Добавить действие

en: Other
ru: Другое

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Button label
ru: Метка кнопки

en: Action settings
ru: Настройки действия
