Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër
