Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Other
ta: மற்றவை
