Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Add action
tr: Eylem ekle

en: Other
tr: Diğer

en: Action settings
tr: Eylem ayarları
