Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Text
id: Teks

en: Fields
id: Bidang isian

en: Reference
id: Referensi

en: File settings
id: Pengaturan berkas

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Maximum upload size
id: Ukuran maksimum unggahan

en: File directory
id: Direktori berkas

en: Reference method
id: Metode referensi
