Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད
